.

.

10/100/1000Mbps nivou od 25,5 W PoE-PSE Vlakana Bakra Ethernet Prekidač: 1 SFP + 4 PoE

10/100/1000Mbps nivou od 25,5 W PoE-PSE Vlakana Bakra Ethernet Prekidač: 1 SFP + 4 PoE

KM 177.00

Dostupnost
Proizvod je dostupan


10/100/1000 Mbps nivou od 25,5 W Po E-PSE Vlakana Bakra Ethernet Prekidač : 1 SFP + 4 Po E
Model : PRVAKA-1400 P-SFP Niz
Pregled
PRVAKA-1400 P-SFP Niz 10/100 Mbps bakra na vlakna prekidač pruža IEEE 802.3 os/na Moć Izvor Ethernet (PSE) funkcionalnost na 4 uvrnuto par luke, opskrbu oboje podatke i struja da naprave poput Wi Fi poena, Vo IP telefone i IP sigurnosne kamere.
To je idealna kada Po E-pogon mreže uređaje treba biti instalirana dalje od 100 m / 300 metara. PRVAKA-1400 P-SFP podržava 100 M priključak i 100 MILIONA SFP Luku. U priključak podržava oba pola dupleks i pun-dupleks mode. Korisnici mogu koristiti drugacije vrste SFP modula (jedan način/multi-mode vlakna, 1/2 jezgro) kao što je trebalo.
Karakteristike
· 1 x 100 BASE-SFP vlakna luku
· 4 x 10/100 Base-TX luku za podatke i moć
· IEEE802.3af (15.4 W) ili IEEE802.3at Po E+(30 W) skladu
· Unutrašnje 100-240 VAC univerzalni napajanje
· Dijagnozu i jedinica Led i Po E trenutni indikator LEDs
Tehnički Indeksa
Standard
IEEE802.3 (10 BASE-T), IEEE802.3u 100 BASE-TX/FX (Brzo-Ethernet), IEEE802.3x (Protok Kontrola), IEEE802.1q, IEEE802.1p Qo S, IEEE802.1 d otišli u Razmaku od Drveta, IEEE802.3af Moć nad Ethernet, IEEE802.3at Moć nad Ethernet
10/100 BASE-T
STP ili UTP Kategorija 5/5e/6 kablovsku (Max. 100m)
100 BASE-FX
Ovisno o SFP
Pretvaranje Mode / Odgoditi Put
Radnju-i-Naprijed
Kontrola protoka
Pun dupleks-kontrola protoka, Pola dupleks-nazad pritisak
RJ-45 Luku
4 x Auto-MDI/MDIX
Optička Luku
1 x SFP 100 BASE-FX
Ulaz Napon
AC100 ~ 240 V / 50-60 HZ da 48 V preko vanjski adapter
Potrošnja Energije
Po E Pin Zadatak
4/5 (V+),7/8 (V-)
Po E Izlaz Napon
-48 V, 0.27 JE, 13 W
MTBF
50,000 sati
SJEĆATE
MAC Adresu Stol
1 K
Tampon Veličine
1 M
Operacija Temperatura
0~50
Skladište Temperatura
-40~70
Skladište Vlažnost
158mm ×100mm ×27mm
Dimenzije i Težinu
0.78 kg (Odvratno Težinu)
Naručio Informacije
Model
Opis
PRVAKA-1400 P-SFP
10/100 Mbps Po E-PSE Vlakana Bakra Ethernet Prekidač : 1 SFP + 4 Po E, ne uključujući SFP Modula; 220 VAC u -48 VDC napolje, IEEE802.3af, Po E Moć : 15.4 W po Po E luke, Vanjski Moć Adapter
PRVAKA-1400 PT-SFP
10/100 Mbps Po E-PSE Vlakana Bakra Ethernet Prekidač : 1 SFP + 4 Po E, ne uključujući SFP Modula; 220 VAC u -48 VDC napolje, IEEE802.3at, Po E+ Moć : nivou od 25,5 W po Po E luke, Vanjski Moć Adapter

U svojstva

:
PRVAKA-1400PT-SFP
Proizvodi u kategoriji